Gösterilen sonuç sayısı: 6

Beko Robot Süpürge
Günümüzün modern teknolojisi artık hayatın her alanında olduğu gibi ev işlerinde de büyük kolaylık sağlıyor. Bu çerçevede eğer sizlerde Beko robot süpürge tarzında ürünler arıyorsanız web sitemizin doğru adresiniz olduğunu hemen belirtelim. Üstelik ürünümüz standart olarak 2 yıl garantili şekilde sizlere takdim ediliyor. Elbette dayanıklı beyaz eşya üreticisi beko ana bayisi olarak benzer çok sayıda ürünü ürüne sitemizde yer veriyoruz. Tek yapmanız gereken tercih ettiğiniz ürünle ilgili olarak sipariş düzenlemek olacaktır. Daha sonra belirtmiş olduğunuz adrese ürününüzü kargo yolu ile gönderiyoruz.  Ayrıca kargo tamamen ücretsiz efendim. Şimdi de isterseniz ürünümüzün genel çerçevedeki sahip olduğu özelliklerinden kısaca bahsedelim.

Robot Süpürge Fiyatı Makul Seviyelerde Bulunuyor

Kutusunun içerisinde 2 adet toz torbasının bulunduğu yüksek teknoloji ürünü Beko robot süpürge fiyatı şu an için makul seviyelerde bulunuyor efendim. Çünkü kampanyamız devam ediyor. Mobil uygulama kontrol sistemi ile donatılmış bu harika ürünümüz ayrıca LED’li güç göstergesine sahip. 450 L gibi önemli bir toz tutma kapasitesine sahip cihazımız 65 DBA ses seviyesi ile son derece sessiz çalışır. Şarj edilen bataryasıyla kablosuz şekilde 150 dakika aralıksız çalışabilen ürünümüz ileri düzeyde teknolojik bir tasarım. Bunun dışında yasaklı alan tanımlamasına sahip akıllı robot sadece belirlenmiş alanlarda temizlik işlemini sürdürüyor. Dolayısıyla onun nerede temizlik yapması gerektiğine sizler karar veriyorsunuz.

Robot Süpürge Aksesuarları Ürünle Birlikte Geliyor

İzin verirseniz hemen ürünümüzde ilgili bir detayı daha paylaşalım. Beko robot süpürge aksesuarları siparişiniz ile birlikte orijinal kutusunda adresinize ulaşıyor. Bunun yanı sıra Beko güvencesiyle satın alacağınız süpürgenizin ağırlığı sadece 4,3 kilogram. 10.3 cm derinliğe sahip cihazımız ayrıca 35 santimetre genişliğinde. Dolayısıyla cihazımızı evinizin her yerinde kolayca kullanabilir ve işi bittiğinde dilediğiniz yerde muhafaza edebilirsiniz. 1,5 metre yüksek performanslı elektrikli fırça donanımı ile tasarlanan ürünümüzü kredi kartına taksit imkanıyla satın alabilirsiniz. Bankanızın sağladığı taksit oranlarıyla sizlere çok daha uygun koşullarda gelecek ürünümüzden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Tabi firmamızın sizlere sağlamış olduğu avantajlı ürünler bu kadarla sınırlı değildir. Sitemizden aynı zamanda dikey elektrikli süpürge ve ıslak kuru Beko elektrikli süpürgeler satın alabilirsiniz. Şimdiden güzel günlerde kullanmanızı diliyoruz efendim. Beko robot süpürge kategorisine geçiş yapmak için linkten yararlanabilirsiniz.