Gösterilen sonuç sayısı: 4

Beko Vantilatör
Bunaltıcı yaz sıcaklarının geleneksel ve vazgeçilmez alternatifi Beko vantilatör seçenekleri için bir araştırma yapıyorsanız web sitemizde bu arayışlarınıza pek çok farklı çözüm bulabilirsiniz efendim. Tek yapmanız gereken vantilatör modelleri arasında bir tercih yapmak ve bu tercih doğrultusunda sipariş oluşturmak olacaktır. Gerek işyerlerinde gerekse konutlarda orta seviyeli serinletme cihazlarının başında gelen ürünlerimizi isterseniz biraz daha yakından tanıyalım. İleri teknoloji ürünü yeni nesil Beko vantilatörler artık uzaktan kumanda edilebiliyor. Dolayısıyla her yönüyle beklentilerinizin çok üzerinde bir cihaz satın alacaksınız. İsterseniz şimdi de tüm cihazlarımızın teknik bakımdan ortak özelliklerinin neler olduğuna bakalım. İzin verirseniz bu noktada konumuza geçmeden önce önemli bir hatırlatma yapalım. Yoğun talep nedeniyle bazı ürünlerimiz stokta tükeniyor ve tekrar yeni ürün gelene kadar sipariş oluşturulamıyor. Dolayısıyla tercih ettiğiniz ürünün görselinin hemen altında yer alan stok bilgilerini dikkate alarak sipariş oluşturmanıza öneriyoruz.

Vantilatör Modelleri Arasından Seçim Yapmakta Zorlanacaksınız

Beko ana bayi olarak elbette ki sizlerin alternatiflerini mümkün olduğunca yüksek tutmaya özen gösteriyoruz. Dolayısıyla sitemizde yer alan vantilatör modelleri arasından bir tercih yapmakta biraz zorlanacağınızı düşünüyoruz. Çünkü hepsi birbirinden kullanışlı ve fonksiyonel gıda tasarımlardan oluşuyor. Ayrıca tüm modellerimiz son derece tasarruflu cihazlardır ve elektrik sarfiyatı bakımından son derece cimri bir donanıma sahiptir. Toplam yüksekliği modelden modele değişkenlik göstermekle birlikte en yükseği 1355 milimetre boyunda olan ayaklı vantilatörlerimiz yaz aylarını ferah bir şekilde geçirmenizi sağlıyor. Bunun yanı sıra 50 watt gücündeki motoru son derece dayanıklı şekilde imal edilen ürünümüz farklı yönlere hareket ederek mekânın her bölümüne aynı serinliği dengeli bir şekilde yayıyor.

Beko Serinletici Farklı Bir Alternatif

Ayrıca sitemiz benzer konsepte farklı tip cihazların da satışa sunulduğu bir platformdur. Bunlardan bir tanesi Beko serinletici ürünümüzdür. Serpantin sistemi kullanılarak üretilen bu cihaz küçük bir buzdolabı büyüklüğünde tasarlandı. Sabit klimalara göre daha esnek yapıda şekillenen serinletici cihazımız mekânın istenilen yerine istenilen zamanda taşınabiliyor. Lütfen başta Beko vantilatör olmak üzere Beko buzdolabı, Beko klima ve diğer benzer ürünlerimiz hakkında sormak veya bilmek istediklerinizi firmamıza aktarmaktan çekinmeyiniz. Sizleri yanıtlamaktan mutluluk duyarız.  Şimdiden hayırlı olmasını diliyoruz. Esen kalınız

Canlı Destek
Size Nasıl Yardım Edebilirim?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?