14 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ücretsiz kargo
9.707,00
Ücretsiz kargo
Ücretsiz kargo

Duvar Tipi Klima

Yoğun ve sıcak yaz aylarının alternatifsiz sistemi klimalar için doğru adrestesiniz. Web sitemizden Üstün teknoloji ürünü beko marka ev tipi klima satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Hızlı teknik servis ve montaj hizmetlerimiz ile büyük memnuniyet duyacağınız web sitemizi yakından takip etmeyi lütfen unutmayınız. Uygun fiyatlarımızın yanı sıra siparişinizi ücretsiz kargo yoluyla en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırıyoruz. Tek yapmanız gereken hangi ürünü satın alacağınıza karar vermek ve kolay birkaç basit adımda siparişi oluşturmak olacaktır. İzin verirseniz bu noktada önemli bir hatırlatma yapalım. Sitemizde yer alan ürünlerimizin her birinin görseline dokunduğunuzda ürünün teknik özellikleri açılan sayfada yer almaktadır. Dolayısıyla bu teknik özellikleri inceleyerek fikir edinebilir ve tercih etmek istediğiniz ürüne daha kolay karar verebilirsiniz.

Klima Fiyatları Makul Seviyelerde Bulunuyor

Beko marka bir klima almaya karar verdiyseniz en makul seviyelerde klima fiyatları ile web sayfamızda karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz efendim. Tabi takdir edersiniz ki her klima farklı özelliklerde imal edildiğinden sabit bir fiyattan söz etmek mümkün olamamaktadır. Ancak her bir cihazın bulunduğu görselin altında fiyatları yer almaktadır. Sonrasında bütçenize uygun seçeneği tercih etmek elbette ki sizlerin tasarrufuna kalıyor. İsterseniz şimdi de ev tipi klimalar arasında seçim yapmanızı kolaylaştıracak bazı teknik özelliklerden bahsedelim. Web sayfamızda dilerseniz ekolojik sistemle uyumlu Inverter klima tipleri bulabilirsiniz. Ayrıca tüm cihazlarımızda A++ enerji sınıfı soğutma sistemlerinin bulunduğunu hemen belirtelim.

Beko Klima Dünyayı Serinletiyor

Bilindiği üzere Beko klima dünyanın her bölgesine ihraç edilen ve üstün teknolojik tasarımıyla ülkemizde yaygın şekilde kullanılıyor. Elbette bu tercihin belirlenmesinde cihazlarımızın bir sınıf kalitesi, teknik donanımı ve yetkili servisleri büyük rol oynamaktadır. Bunun yanı sıra kolay çıkarılabilir filtre sistemine sahip olan cihazlarımız konforlu ve hızlı bir soğutma sağlıyor. Ayrıca isterseniz firmamızdan salon tipi klimalar satın alabilir ve farklı bir yol tercih edebilirsiniz. Çünkü bu sitemizde her iki modelden cihazlar bulunuyor ve seçim yapmak sizlere kalıyor. Lütfen başta ev tipi klima olmak üzere cihazlarımız hakkında sormak ya da bilmek istedikleriniz için bizlere ulaşınız. Yetkililerimiz sizleri yanıtlamak üzere telefonları başında olacaktır. şimdiden hayırlı olmasını diliyoruz.