Gösterilen sonuç sayısı: 2

Beko Gardırop Tipi Buzdolabı

Ülkemizden dünyaya ihraç edilen Beko marka beyaz eşya için sitemiz doğru adresiniz. Örneğin evlerimizin vazgeçilmezi Beko gardırop tipi buzdolabı taleplerinizi üzerinden web sayfamız karşılayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken tercih edeceğiniz modeli belirlemek ve sipariş vermek olacaktır. Sonrasında buzdolabınız Beko güvencesiyle belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılıyor. Elbette Türkiye’nin her noktasından Beko yetkili servislerini arayarak buzdolabınızın kurulumunu sağlayabilirsiniz. Ayrıca standart olarak 2 yıl garantisi bulunan ürünlerimizden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden ürünümüzün teknik bakımdan üstün özelliklerini aktarmaya başlayalım. Dayanıklı ve bir o kadar göz alıcı Beko buzdolabı yeni nesil teknolojiler kullanılarak üretildi.

Gardırop Tipi Buzdolapları Son Derece Kullanışlı

Özellikle işletmeler ve geniş ailelerin kullanımına özel olarak geliştirilen gardırop tipi buzdolapları oldukça kullanışlı tasarımlardan oluşuyor. SN-T iklim serisinden bu cihazlar geniş iç hacmi ile işletmelerde olduğu kadar evlerde de kendisine yer buluyor. 572 ve 626 litre gibi çok önemli bir potansiyel saklama hacmi bulunan buzdolabı ilk günkü tazelikte yiyecekleri saklıyor. İç kısmı birleşik ve hem sağa hem de sola açılan kapılarıyla ürünümüz aradığınız her şeyi bir anda gözlerinizin önüne serecek bir tasarım. Üstelik ürünümüzün birçok farklı rengi bulunuyor. Ayrıca paslanmaz çelik ve özel dayanıklılık kazandırılmış gövde son derece sağlam bir leke tutmayan bir kombinasyonla imal edildi. Kapısının açık kalması durumunda alarm sistemleriyle donatılan üstün teknoloji ürünü gardırop tipi buzdolaplarında dondurucu kısımlar alt tarafta yer alıyor.

Siyah Gardırop Buzdolabı İlginizi Çekebilir

Az önce de belirttiğimiz gibi birbirinden farklı renklerde buzdolabı tercih edebilirsiniz. Örneğin beyaz, inoks veya siyah gardrop buzdolabı modelleri pekâlâ ilginizi çekebilir. Elektronik gösterge paneli, kontrol sistemleri, tatil modu ve koku filtresi ile her yönüyle mükemmel ürünlerimiz aynı zamanda son derece sessiz çalışıyor. Bunun yanı sıra iki ayrı kanat yapısı burada da korunmuş ve birbirinden bağımsız 4 kapılı modellerimizin bulunduğunu hemen belirtelim. Kahvaltılık 0 derece özelliği bulunan Beko gardrop tipi buzdolabı aynı zamanda hızlı dondurma özelliğine sahip. Lütfen modellerimizi detaylı bir şekilde incelemek için linke dokununuz. Şimdiden güzel günlerde kullanılmasını temenni ediyoruz. Hoşça kalınız