Elektrikli süpürge kullanım sırasında duruyor ne yapabilirim ?

Elektrikli süpürgenizin kullanımı esnasında beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Makineniz çalıştığı sırada duruyorsa aşağıda önereceğimiz adımları izleyerek bu konuya çözüm bulabilirsiniz.

Elektrikli süpürgeler, cihaza zarar gelmesine yol açacak bir durumla karşılaştıklarında otomatik olarak kapanabilir. Toz torbası ya da haznesinin kapasitesinden dolu olması makinenizin fazla ısınmasına neden olur. Bu ısı makineye zarar verebilir ve makineniz çalışmasını durdurabilir. Makinenizin filtrelerinin kir ve tozla tıkanması da aynı duruma neden olabilir. Makineniz çalışırken beklenmedik şekilde duruyorsa makineyi fişten çekin, torbasını değiştirin ya da haznesini temizleyin.

Elektrikli süpürgenizin kullanım kılavuzundan filtresinin ya da filtrelerinin yerlerini öğrenin. Makinenizin birden fazla filtresi de olabilir. Filtreyi sökün, musluk altında yıkayın ve kurumaya bırakın. Makinenizin filtresi tamamen kuruduktan sonra yerine yerleştirin. Toz torbası ya da haznesi de dahil olmak üzere makinenize ait tüm parçaları doğru şekilde yerleştirdiğinizden emin olun. Makineyi çalıştırın. Bu işlemlere rağmen sorunun devam etmesi makinenizde teknik bir arıza olduğu anlamına gelebilir. Bu durumda 0850 210 0 888 numaralı telefon ile Beko çağrı merkezimizden veya +90 544 444 08 88 numaralı telefon ile Beko Destek WhatsApp hesabımızdan destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 − 12 =

Canlı Destek
Size Nasıl Yardım Edebilirim?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?