Klima için Connect kurulumunu nasıl yapabilirim?

Beko klimanızı uzaktan kontrol edebilmeniz için telefonunuza öncelikle Connect uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Ücretsiz olan bu uygulamayı Android için Google Play Store’dan, iPhone veya iPad için App Store‘dan indirin.

Uygulamayı ilk açtığınızda, karşınıza çıkacak Kullanıcı Girişi ekranının sağ altındaki “Kayıt” sekmesine tıklayın. Açılan ekranda isim, soyisim, güncel e-posta adresi ve belirlediğiniz bir şifre ile üyelik işlemini tamamlayın. Bu işlemi yaparken mutlaka ürünün yanında olun.

Kullanıcı giriş ekranı. 

Kurulum sihirbazındaki yönergeleri takip ederek ev adını ve konumunu seçin. Akıllı telefonunuzdaki konum ayarları mutlaka öncesinde açılmış olmalıdır.

Kuruluma başlamak için kumandanızın “Enerji tasarrufu ve hızlı tuşlarına” 3 saniye basılı tutun. Klimanızın WiFi ışığı yanıp sönmeye başlayacaktır.

Kumandadaki tuşlar.

Telefon veya tabletinizin kablosuz ağlar menüsüne gidip KLİMA_XXX isimli ağa bağlanın. Uygulamaya tekrar dönüp devam düğmesine tıklayın.

Bağlanmasını istediğiniz internet bağlantısının ismini seçin ve internet bağlantınızın şifresini giriniz. Daha sonra “Kurulumu tamamla” düğmesine basarak işlemi sonlandırın. Bu adımdan sonra klimanızla uygulamanın bağlantısı tamamlanmış olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen + 11 =

Canlı Destek
Size Nasıl Yardım Edebilirim?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?