Beko Garanti Süresi Nasıl Uzatılır ?

Beko Garanti Süresi Nasıl Uzatılır ?

Beko marka beyaz eşyanızın garanti süresini nasıl uzatırsınız ? Bilindiği gibi bir mağazadan beyaz eşya aldığımızda ürünler sıfır olduğu için kendi 3 yıl garantisi vardır.

Peki bu 3 yıl garanti bitmeden beyaz eşyalarımızın garanti süresini nasıl uzatabiliriz. Mağazadan Satın aldığınız ürünü evinize getiren ve kurulumunu yapan beko resmi teknik servis ile iletişime geçip kullandığınız beyaz eşyanızın mevcut garantisini +2 yıl veya +4 yıl şeklinde ek garanti satın alarak uzatmak istediğinizi söyleyerek bu işlemi resmi beko servislerinden destek alarak satın alma yapabilir ve beyaz eşyanızın garanti süresi +2 yıl veya +4 yıl garanti satın alarak uzatabilirsiniz.

Özelikle de ürünü ilk aldığınızda size getiren servisten bu ek garanti satın alma işlemini yapmanız dolandırılmanızın önüne geçecektir. Burada dikkat edilecek olan iki önemli husus var, 1.ci si beyaz eşyamızı mağazadan satın aldığımızda sıfır iken evimize geldiğinde servisten ek garanti satın alma yapar iseniz garanti satın alma ücreti daha uygun dur. 2.ci si ise ürünü 6 ay ve daha fazla kullandıktan sonra da +2 yıl veya +4 yıl ek garanti satın alabilirsiniz ama bu durumda kullandığınız ürüne ek garanti satın alacağınız için ücret daha yüksek olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × 3 =