God of War Pc Sistem Gereksinimleri

God of War Pc Sistem Gereksinimleri

God of War PC için satışa sunuldu. Sony’nin PlayStation’a özel hazırladığı ikonik oyunu, sonunda bilgisayarlardan da oynanabilecek. Peki ikonik oyunun fiyatı ve sistem gereksinimleri ne?

İlk defa PlayStation 2 ile 2005 yılında hayatımıza giren God of War, sadece tek bir konsola özel olmasına rağmen dünya çapında ses getiren ve ünlenen bir oyun olmayı başardı. Kratos’un maceralarını konu alan ve benzersiz bir deneyim yaşatan oyun daha sonrasında devam oyunları ile macerasına devam etti.

Takvimler 2018 yılını gösterdiğinde, PS4 için özel olarak satışa sunulan God of War, önceki oyunlar gibi bir sayıyla anılmadı, sanki yeni bir serinin başlangıcıymış gibi ilk oyunun adıyla çıktı. Çıktığı sene aynı zamanda “yılın oyunu” da seçilen God of War, gerek eleştirmenler gerek oyuncular tarafından olumlu karşılandı. PlayStation’ın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada oyun çıkış tarihinden itibaren 19.5 milyon defa satın alındı. İşte şimdi bu benzersiz oyun PC’ye geldi.

God of War PC
PC için daha da özelleştirilen ve geliştirilmiş zengin görseller ile, destekleyen cihazlarda gerçek 4K çözünürlük sunmakta. Daha yüksek çözünürlüklü gölgeler, geliştirilmiş ekran alanı yansımaları, çok daha fazlasını sunan geniş grafik seçenekleri ve hazır ayar yelpazesiyle kendi ayarlarınızı belirleyebiliyorsunuz.

NVIDIA DLSS ve Reflex desteği, kişiselleştirilebilen kontroller ve ultra geniş ekran desteği ile oyun keyfinizi bir adım ötesine taşıyabileceksiniz.

Peki merakla beklenen oyunu bilgisayarınızda çalıştırabilmek için nasıl bir sisteme sahip olmalısınız?

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel i5-2500k (4 core 3.3 GHz) or AMD Ryzen 3 1200 (4 core 3.1 GHz)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 960 (4 GB) or AMD R9 290X (4 GB)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 70 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: DirectX feature level 11_1 required

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel i5-6600k (4 core 3.5 GHz) or AMD Ryzen 5 2400 G (4 core 3.6 GHz)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 (6 GB) or AMD RX 570 (4 GB)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 70 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: DirectX feature level 11_1 required

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 − 5 =