Fakir Veyron Toz Torbasız Süpürge

Fakir Veyron Premium Limited Edition Toz Torbasız Süpürge
Fakir Veyron Toz Torbasız Süpürge

Fakir Veyron Premium Limited Edition Toz Torbasız Elektrikli Süpürge ile günlük ev işlerinizi yüksek performans ve konforla tamamlayabilirsiniz. 750 W gücü sayesinde sert zeminlerde, halı veya döşemelerdeki toz toplama performansını maksimum düzeyde sunan elektrikli süpürge, 2 litrelik toz haznesi sayesinde kir ve tozlarla temas etmenizi engelleyerek hijyenik bir temizlik sunar. Dolduğunda maviden kırmızıya dönüşen toz haznesi sayesinde zamandan tasarruf ederek ergonomik ve şık bir süpürgeye sahip olabilirsiniz. Gövdesindeki motor gücü ayarıyla seçimi size bırakan Fakir Veyron Premium Limited Edition Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, sadece 70 dB’lik ses gücü seviyesiyle temizlik işlerinizi sessizleştirerek aynı zamanda konforlu hale getirir.

Fakir Veyron Premium Limited Edition Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, artan emiş gücü için Cyclone teknolojisine sahiptir. Cyclone teknolojisi sayesinde havadaki toz partikülleri filtrelenerek toplanır ve bu şekilde toplanan toz partikülleri kümesi de temizlenmiş olur. HEPA 13 filtresi ile hastalığa neden olan başlıca patojenler de süpürgeye hapsedilir.

Fakir Veyron Premium Limited Edition Toz Torbasız Elektrikli Süpürge; sert zemin, halı veya döşemelerinizi temizlemenize imkan sağlayan fonksiyonel aparatlara sahiptir. Ayrıca turbo temizleme fırçasıyla kir ve kalıntıları da temizleyerek daha hijyenik bir temizlik süreci yaşayabilirsiniz. 3’ü 1 arada olarak adlandırılan fonksiyonel temizlik aparatlarıyla ulaşılması çok zor alanlarda bile kolaylıkla temizlik yapmanızı sağlayan elektrikli süpürgeyle, 5 metrelik güç kablosu ve teleskopik vakum hortumu sayesinde daha geniş ve yüksek alanlarda bile etkili sonuç alabilirsiniz. Dikey ve yatay olarak park edilebilen tasarımı sayesinde evinizde veya iş yerinizde minimum yer kaplayarak sizlere daha geniş yaşam alanı sunar. Sınırlı sayıdaki zemin başlığıyla zeminleri sorunsuz temizleyen Fakir Veyron Premium Limited Edition Toz Torbasız Elektrikli Süpürge ile lüks temizliğin keyfini çıkarın.

Teknik Özellikler :

Enerji Sınıfı : AAA
Performans Güç : 750 W
Ses Gücü Seviyesi : 70 dB
Toz Kapasitesi : 2 Litre

Kullanım :
Taşıma Kolu : Var

Filtreleme :
Toz Kapasitesi : 2 Litre
Filtreleme Sistemi : Toz Torbasız
Filtreler- Kaset Filtre- Cyclone Filtre- H.E.P.A. 13 Filtre

Başlık ve Aksesuarlar :
Aksesuarlar- 3’ü 1 arada aparatı :
1 – Hassas Döşeme Aparatı ,
2 – Kenar-Köşe Aparatı,
3 – Mobilya Aparatı
Sert Zemin Aparatı – Turbo Fırçası
Standart Başlık : Evet

Ürün Özellikleri :
Cyclone Teknolojisi ile tozu havadan ayrıştırıp merkeze toplayarak hapseder ve uzun süreli, yüksek emiş gücü sağlar.

Ölçüler :
Ürün Boyutu : 49 x 32 x 40 cm
Ürün Ağırlığı : 9,78 kg

Fakir Veyron Turbo xl Premium Limited Edition Işıklı
Fakir Toz Torbasız Süpürge

Ürün Stok Kodu : 8690394667136

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one + seven =