Beko BK 9101 EY Çamaşır Makinesi 9 Kg

Beko BK 9101 EY Çamaşır Makinesi 9 Kg

Beko BK 9101 EY Çamaşır Makinesi 9 KG  artık online mağazamızda . Bu eşsiz fırsatı kaçırmamak için hemen Beko Fabrika Satış Mağazamız yada Online Alışveriş İmkanı Sunan www.bekoanabayisi.com u ziyaret edebilirsiniz.

Özel geliştirilmiş iç ve dış dizayna sahip Beko BK 9101 EY A+++ 9 kg Çamaşır Makinesi, 16 farklı program ve yan özellikleri sayesinde yüksek enerji verimliliği sağlayarak güçlü performans gösteriyor. İşlevsellik, tasarruf ve uzun ömürlü kullanım bekleyen tüketicilerin ihtiyaçlarını tümüyle karşılayan model, oldukça düşük ses seviyesinde çalıştığı için bulunduğu yerin huzurlu ortamına mükemmel uyum gösteriyor.

A+++ enerji sınıfının yüksek verimliliğine ek olarak %20 daha fazla tasarruf sağlayan teknolojik bileşenlere sahip bir çamaşır makinesine gereksinim duyuyorsanız ürün, beklediğiniz gelişmiş teknik altyapıyı size tümüyle sunuyor.

Yeni Nesil Teknolojilerin Sunduğu Konfor

 • Özel kaplamaya sahip Hi-tech rezistans olumsuz su koşullarına üst seviyede direnç göstererek makinenizin ömrünü uzatıyor. Kısa sürede suyu belirlenen sıcaklığa getirerek enerjiden tasarruf etmenizde yardımcı oluyor.
 • AquaWave tambur teknolojisi çamaşırlarınızı yıkarken tambur hareketinin neden olabileceği deformasyonu önlüyor. Özel tambur deseni, kapak camı ve kanatlar sayesinde en narin giysileriniz dahi zarar görmüyor.
 • ProSmart Inverter motor teknolojisi uzun ömürlü kullanım ve sessiz bir performans için makinenizin gelişmiş teknik donanımı destekliyor. Fırçasız motor tasarımı %20 daha fazla tasarruf etmenizi sağlıyor.
 • Ekodeterjan sistemi su alma esnasında meydana gelebilecek deterjan kaybını önlüyor ve ideal ölçüde deterjan kullanılmasını sağlıyor.
 • Zaman programlama özelliği sayesinde Beko BK 9101 EY A+++ 9 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi, günlük işlerinizi daha iyi organize etmenizi sağlıyor. 24 saate kadar ertelenebilen programı belirlediğiniz saatte aktive ederek zamanınızı iyi kullanmanız için size yardımcı oluyor.

Güçlü Performans ve Geniş Yıkama Alanı Kapasitesi

 • Yıkama Kapasitesi: 9 kg
 • Enerji Sınıfı: A+++
 • Devir Hızı (d/dk): 1000 Devir
 • Ürün Boyutları (Y x G x D): 84 x 60 x 60 cm
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 173 kWh
 • Yıllık Su Tüketimi (lt/yıl): 10780 lt
 • Yıkama / Sıkma Ses Seviyesi (dB): 54 / 74 dB

Dayanıklı ve Ergonomik Tasarım

Modelin özel olarak tasarlanmış olan “S” şeklinde yan duvarları vibrasyonu büyük ölçüde emiyor ve daha sessiz bir performans için katkıda bulunuyor. Dayanıklı materyalden üretilmiş olan özel tambur pürüzsüz iç yüzeyi ile en yüksek motor devrinde dahi çamaşırlarınıza nazik davranarak yıpranmanın önüne geçiyor. Çarpma ve sarsıntı gibi etkilere karşı oldukça dayanıklı olan özel tambur yapısı makinenizi uzun süre sorunsuz şekilde kullanmanıza yardımcı oluyor.

Ürünün taşıma koşullarına uygun olarak paketlenmiş kutusunda ihtiyacınız olan tüm teknik bilgileri içeren kullanım kılavuzu ve garanti belgesi bulunuyor.

Ev Teknolojilerinin Başarılı İsmi

Başarılı beyaz eşya ve ev elektroniği üreticisi Beko, 1954’de Vehbi Koç ve Bejerano ortaklığında kurulmuş olup bugün Koç Holding bünyesinde üretim, pazarlama ve dağıtım hizmeti veriyor. Yurt içinde büyük ilgi toplayan ürün gamını yurt dışına taşıyarak bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Geniş ürün yelpazesini 100’den fazla ülkeyi kapsayan dağıtım ağı ile kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Ev teknolojileri sektöründe gün geçtikçe pazar payını artıran Beko, yaşamınıza değer katacak en yeni teknolojileri sizlerle buluşturmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Ayrıcalıklı Hissettiren Teknoloji

Model sahip olduğu teknolojik özellikler sayesinde A+++ enerji sınıfının ekonomik katkısına ek olarak %20 daha fazla verimlilik sağlıyor. Bu sayede bütçenizi korumanıza yardımcı olmasının yanında çevresel yarar sunuyor. 16 ayrı program ve yan fonksiyonlar; kirlilik seviyesi, kumaş tipi, kumaş özelliği farklı olan çamaşırlarınız için ideal yıkama koşullarını oluşturuyor. Tek seferde fazla miktarda çamaşır yıkamanızı sağlayan geniş iç hacim eşyalarınızı yıpratmadan etkin şekilde temizliyor. Beko BK 9101 EY A+++ 9 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi; çocuk kilidi, su taşma emniyet sistemi, dengesiz yük kontrolü ve elektronik su kontrolü gibi ekstra özellikleri sayesinde kullanımınızı daha güvenli hale getiriyor. Makinenizi uzun süre sorunsuz şekilde kullanmanız için periyodik temizliğine özen göstermeniz ve uygun bir kireç önleyici kullanmanız yeterli oluyor.

İnovatif teknolojik özellikleriyle çevresel ve ekonomik fayda sağlayacak, sessiz ve güçlü çalışma performansıyla yaşamınızı kolaylaştıracak kaliteli bir çamaşır makinesi arayışındaysanız ürün beklentinizi tümüyle karşılayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 1 =

Canlı Destek
Size Nasıl Yardım Edebilirim?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?