Beko 400 TR Android Temassız Pos Cihazı


Beko 400 TR Android Temassız Pos Cihazı Tanıtım


Tüm İşinizi Tek Cihazdan Yönetmeye Hazır Mısınız?

 
   Türkiye’nin ilk Android POS Cihazı Beko 400 TR satış, ödeme, e-fatura süreçlerini tek cihazda birleştiriyor. O, işinizi daha hızlı ve karlı yönetmenizi sağlıyor, size de işinizi büyütmek kalıyor!

Paket Özeti

   Beko 400 TR ile içerisinde yer alan TokenStore satış uygulaması ile ürünlerinizi kolayca tanımlayabilir, anlaşma banka seçeneklerinden dilediğini yükleyerek manyetik ya temassız ödeme alabilir, Token E-Belge uygulaması ile saniyeler içinde e-arşiv fatura gönderebilirsiniz.

Satış Uygulaması

   TokenStore satış uygulaması ile, ürünlerinizi tek tek veya excel ile toplu bir şekilde tanımlayabilir, belli kategoriler altında gruplayabilir ve kolayca satış yapabilirsiniz! Üstelik 500 TL altındaki işlemlerde “hızlı satış” özelliğiyle sadece kısım girerek de hızlıca satış gerçekleştirmenizi sağlıyor. İşlemlerinizin tüm detaylarına ve raporlarına cihazınızdan veya Token İş Yeri Panel’i üzerinden ulaşabilirsiniz.
 

Ödeme Uygulaması

   Beko 400 TR içerisinde yer alan anlaşmalı bankalar olan QNB Finansbank, TEB, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi veya Ziraat Bankası arasından dilediğiniz kadarını seçebilir ve cihazınıza yükletebilirsiniz. Yapı Kredi veya Ziraat Bankası tercih etmeniz durumunda, ilk 6 ay boyunca POS Yazılım/Donanım/Bakım bedeli ödemezsiniz. Beko 400 TR ile, nakit, parçalı ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerinin yanında, banka desteklediği takdirde temassız ve QR kod ile de ödeme alabilirsiniz. Çift dokunmatik ekranı sayesinde ödeme işlemlerinde cihazı çevirmenize gerek kalmaz, benzersiz bir ödeme deneyimi sunar.
 

E-fatura Uygulaması

   Beko 400 TR içerisinde yer alan Token E-Belge uygulaması ile hem kolay hem de sınırsız e-fatura gönderebilirsiniz. Bireysel ya da kurumsal müşterinize e-fatura göndermek yalnızca saniyelerinizi alır; sadece bilgi girişini yapın ve ödemeyi alın. Ödeme onayladığında fatura müşterinizin mail adresine otomatik olarak gönderilir. Siz de bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken: GİB İnteraktif Vergi Dairesi üzerinden e-fatura başvurunuzu yapmak ve işletici kuruluşu seçmek.
 

Token İş Yeri Paneli

   Token İş Yeri Panel’I ile, ürün portföyünüzü yönetin, işlemlerinizin detaylarını inceleyin, e-arşiv & e-faturalarınızı görüntüleyin.
 

Çift Dokunmatik Ekran

   Dokunmatik satıcı ve müşteri ekranı sayesinde işlem sırasında cihazı müşterinize çevirmenize gerek kalmaz. Müşteriniz dokunmatik müşteri ekranı yardımıyla şifre girişini kolaylıkla yapar, ödeme onaylandığında yeşil ışık ile bilgilendirilir.
 
 

Beko 400 TR Android Temassız Pos Cihazı

5.120,00

Çoklu Banka Uygulama : Var
Dokunmatik Ekran : Var
Mobil Kullanım : Var
Stok kodu: TQC000 Kategoriler: ,
Devamını oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − nineteen =

Canlı Destek
Size Nasıl Yardım Edebilirim?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?