Beko 684630 EI Kombi Tipi Buzdolabı

Beko Buzdolabı modellerinin arasından kombi tipine sahip geniş hacimli olan Beko 684630 Ei modelini tanıtacağız.

684630 Ei modelinin hem inox ve beyaz rengi bulunmaktadır. Bu buzdolabında çoğu buzdolabında bulunan özelliklerden daha fazla özellik barındırmaktadır.

684630 EI
684630 EI buzdolabı yan tarafı

NeoFrost

NeoFrost ikili NoFrost soğutma teknolojisi, iki ayrı soğutma sistemi sayesinde buzdolabınızdaki nemi optimum seviyede tutarak daha uzun süre tazelik ve maksimum hava kalitesi sağlar. Soğutucu ve Beko dondurucu bölmede saklanan gıdaların kokuları birbirine karışmaz. Birbirinden bağımsız bölmeler sayesinde hızlı soğutma ve dondurma yapar.

684630 EI 3

580 Litre Hacmi ile buzdolabı kategorisinde en dikkat çekici geniş hacimli buzdolaplarından birisidir. İçerisinde bulunan Everfresh teknolojisi sayesinde hassas bir nem kontrolü sağlar ve yiyeceklerin tazeliğini 30 gün aynı kalmasını sağlar.

Kahvaltılık 0 derece bölmesi sayesinde

Kahvaltılık 0 derece bölmesi

Kahvaltılık 0 derece bölmesi sayesinde kahvaltılıklarınızı 0 derecede muhafaza edebilir , kokuyu önleyebilir , tazeliğini koruyabilirsiniz.

Mavi ışık teknolojisi

Mavi ışık teknolojisi ile aydınlatılan sebze ve meyveler tıpkı tabiattaymış gibi ışık almaya devam eder. Işığın dalga boyu gıdaların C vitamin miktarını ve doğal tazeliklerini daha uzun süre korumalarını sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen + seven =

Canlı Destek
Size Nasıl Yardım Edebilirim?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?