Beko Buzdolabı Fiyatları 2022

Bekoanabayisi.com olarak Türkiye’de en uygun fiyata Beko ürünlerini sunan öncü bir marka olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo hizmeti ile müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Hiç evinizden çıkmadan istediğiniz ürünü sepetinize ekleyip , adres bilgilerinizi girip , ödeme işlemini yapıp sadece 3 adımda istediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz. 

2021 Beko Buzdolabı kategorisinde en çok arananlar  ve satılanlar modeller

Beko 683721 EB Buzdolabı Türkiye’nin en geniş hacimli buzdolaplarından biridir.

NeoFrost

NeoFrost ikili NoFrost soğutma teknolojisi, iki ayrı soğutma sistemi sayesinde buzdolabınızdaki nemi optimum seviyede tutarak daha uzun süre tazelik ve maksimum hava kalitesi sağlar. Soğutucu ve dondurucu bölmede saklanan gıdaların kokuları birbirine karışmaz. Birbirinden bağımsız bölmeler sayesinde hızlı soğutma ve dondurma yapar.
 
EverFresh+
EverFresh+ teknolojisi hassas bir nem kontrolü sağlarken, ideal şartlarda saklanan yiyeceklerin bozulma ve bayatlamasını erteler. Yeşillikler, sebze ve meyveler 30 güne kadar tazeliklerini korur. Yiyecekleri taze tutan buzdolabı teknolojisi sayesinde besinlerinizi güvenle tüketebilirsiniz.
 
HarvestFresh™
Güneşten ilham alan HarvestFresh ™ 3 ışık teknolojisi buzdolabınızda 24 saatlik doğal gün ışığı döngüsünü simüle ederek meyve ve sebzelerin vitamin değerlerini daha uzun süre korur, ilk günkü gibi taze kalmalarını sağlar. Güneş döngüsünü simüle eden bu benzersiz ışık teknolojisi sayesinde, size sadece yemeklerin ve daha sağlıklı bir yaşam tarzının keyfini çıkarmak kalır.

Beko 683721 EB No Frost Buzdolabı

beko buzdolabı 683721 EB

 

Toplam Hacim (L)
615 L
 
   Ürün Rengi Beyaz
EverFresh+ Teknolojisi
 EverFresh+ teknolojisi bulunan buzdolapları özel bir sebzelik tasarımı ve hava kanallarına sahiptir.
Kapı Yönü Değiştirme Var
satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − five =